قوانین و مقررات

بسمه تعالی

قوانین بانتاکالا

قردادحاضرمبنی برماده۱۰قانون مدنی و با تابعیت ازکلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بصورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲و آئین نامه های مربوط به صورت خاص،از تاریخ دریافت ایمیل و ثبت کد فعالسازی ازسوی تامین کننده(بانتاکالا)درسایت به رسمیت قانونی خواهد رسید.

ماده۱)طرفین قرارداد

قرارداد بین بانتاکالا و مالک مشخصات ثبت شده درسامانه ثبت نام می باشد.

ماده۲)تعاریف

فروشگاه:فروشگاه اینترنتی بانتاکالا با نشانه اینترنتی www.bantakala.com ارائه دهنده انواع کالاهای صوتی وتصویری،لوازم آشپزخانه،ظرفشویی ولباسشویی،کولرگازی همراه بادرج قیمت تصاویر و مشخصات فنی می باشد.

کاربر:فردی که ازطریق اینترنت واردسایت شده با تکمیل فرآیندثبت نام به ثبت یاسفارش کالا اقدام کندکاربر یا مشتری تلقی می شود.

ماده۳)حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی بانتاکالا بر حفظ اطلاعات وحریم خصوصی کاربران تاکید بسیار داردومتعهد است که محیطی امن رابرای خرید و خدمت به کاربران ایجادنماید.

طبق ماده۱۸۳قانون مدنی:عقدعبارت است ازاینکه یک یاچندنفردرمقابل یک یاچندنفردیگرتعهدبرامری نمایند و مورد قبول آنهاباشدپس داد و ستدهای اینترنتی باتوجه به اینکه یک عقدقراردادصورت گرفته است یک داد و ستدقانونی میباشدکه ازطریق پیام منعقدمیگردد.

همه مطالب موجود در وب سایت بانتاکالا اعم ازمتن،گرافیک،آرم،آیکونهامحتوای تولیدشده توسط بانتاکالااموال سایت محسوب میشودوهرگونه کپی برداری وسوء استفاده از آن تخلف محسوب میگرددوحق هرگونه پیگرد را برای بانتاکالا محفوظ می دارد.

ثبت هرگونه سفارش به معنی قبول شرایط ومقررات میباشد.پس خواهشمندیم که کلیه قوانین ومقررات را با دقت مطالعه فرمائید.

کاربران برای خدمات سایت باید دارای سن قانونی(بالای۱۸سال)بوده یا از طریق والدین یاقیم قانونی اقدام به خریدنمایند.

ماده۴)ثبت سفارشات

باتوجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها و همچنین موجودی انبارقبل ازخریدوثبت سفارش باتیم پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

کاربران میتواننددرهفت روزهفته و تمام ساعات شبانه روزسفارشات خودراثبت نمایند و همچنین جهت هرگونه مشاوره و سوال می توانند هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۸ عصر از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل نمایند.

کاربران هنگام ثبت اطلاعات بایدسعی کنندکه اطلاعات راصحیح وارد نمایند در صورت بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی برعهده مشتری میباشد.

ماده۵)روشهای پرداخت

مشتریان بانتاکالا می توانند وجه سفارش خود را در محل پرداخت کنند البته به منظور اطمینان از صحت سفارش حداقل سی درصدمبلغ سفارش رابصورت آنلاین پرداخت نمایند و درصورت هرگونه مغایرت درارسال،وجه پرداختی به مشتری مسترد میگردد.

ماده۶)روش ارسال سفارشات

بانتاکالاجهت جلوگیری ازهرگونه آسیب ومعیوب شدن سفارشات،کالاها را توسط نیروهای خود به تمام مناطق کشورارسال می نماید.

کلیه هزینه ها برای خریدکالابرعهده مشتری خواهدبودازجمله(قیمت کالاویاخدمات،میزان مالیات).

ماده۷)مدت زمان تحویل سفارشات

مدت زمان ارسال کالابه شهرهای مجاور حداقل یکروز و به سایرنقاط کشور۴۸ ساعت می باشد.

تبصره:درصورت بروزعوامل فورس ماژور،قراردادموقتامتوقف وپس ازرفع آن به همان روال سابق ادامه میابد.

ماده۸)نکات مهم درهنگام تحویل گرفتن سفارشات

۱-مشتریان موظف هستندکه هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی،مشخصات کالای سفارش داده شده راباکالای تحویلی وطابقت داده ودرصورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند.

۲-مشتریان موظف هستندهنگام تحویل گرفتن سفارشات آنرا از نظرظاهری بررسی نمایند و در صورت هرگونه مشکل ازتحویل گرفتن آن خودداری نمایند چون بعد از آن فروشگاه هیچگونه مسئولیتی ازنظرظاهری پذیرا نمی باشد.

۳-سفارشهایی که پرداخت آنهادرمحل میباشدقبل ازتحویل باید نسبت به پرداخت وجه خودکه درفاکتورموجودمی باشد اقدام نمایند و پس از آن می توانند از سالم بودن کالای خود مطمئن شوند.

۴-تحویل کلیه سفارشات درب منزل خواهدبود و از حمل آن به سایرطبقات معذوریم.

-این قرارداددر۸ماده ویک تبصره تنظیم شده است وتاییدمراحل ثبت نام به معنی قبول مفادقرارداد بانتاکالا می باشد.